در این بخش سوالات متداول خدمات اپسین پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی خدمات اپسین یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در سایت تماس بگرید.

سوالات متداول

پس از تایید نسخه نمایشی اپلیکیشن نهایتا ظرف مدت 1 ساعت اپلیکیشن اصلی ساخته شده و برای شما ارسال میشود

با توجه به اینکه اپلیکیشن های اپسین به صورت اختصاصی برای هر سایت ساخته می شوند و دارای کی استور و پکیج نیم اختصاصی می باشند و طبق استاندارد های گوگل کدنویسی میشوند به راحتی قادر خواهید بود اپلیکیشن سایت خود را در گوگل پلی منتشر کنید.

فیلدهای فرم سفارش را به دقت تکمیل نمایید .
پس از ارسال فرم سفارش جهت تکمیل فرایند سفارش و احراز هویت و همچنین مشاوره تکمیلی با ما تماس بگیرید.
پس از تکمیل و ارسال فرم سفارش نسخه نمایشی اپلیکیشن سایت مورد نظر برای شما ارسال میشود
ارتباط با ما از طریق:
تلفن تماس: 09397005951
پیام رسان تلگرام:09397005951
پیام رسان واتس اپ:09397005951
پس از ارسال فرم سفارش،در صورت عدم تماس با ما( از طریق راه های ارتباطی اعلام شده )، به سفارش شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

بر خلاف سایر ارائه دهندگان، ما هرگز تبلیغات مزاحم را در اپلیکیشن های وب ویو که ایجاد می کنیم قرار نمی دهیم، فقط شما سفارش دهید که به چه مواردی نیاز دارید.

هرگز نیازی به یادگیری برنامه نویسی ندارید، فرآیند کاملا خودکار است،کافیست اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار دهید تا مانند اپلیکیشن های دیگر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایند.

اپلیکیشن های موبایل همیشه با آخرین مطالب وب سایت شما همگام سازی می شوند. تغییرات به صورت لحظه ای بروز رسانی خواهند شد. و کاربران شما همیشه در لحظه با شما همراه خواهند بود.

با ارسال پوش نوتیفیکیشن(ارسال اعلان) با کاربران سایت تان ارتباطی موثر و پویا داشته باشید.و پیام های خود را به راحتی به کاربرانتان ارسال کنید.

بله تمامی سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس و جوملا و... امکان تبدیل سایت به اپلیکیشن را دارند

 مشاوره:

بهترین راه برای طراحی و ساخت اپلیکیشن، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن برنامه است، در اپسین این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی و ساخت اپلیکیشن شما را در اختیارتان خواهند گذاشت..
مشاوره اپسین